english
czech
italian
polish
Rychlý kontakt
Gasthof Lublass

Kaltenhaus 21/1
A-9971 Matrei in Osttirol
Österreich
Tel.+43 4875 6112
Mob.+43 660 488 9748
        +43 660 488 9749
alpifantasy@gmail.com

Letní aktivity
russian
© 2012 Alpifantasy. Všechna práva vyhrazena | Copyright | Created by MSC
hollands
austria
german
Součástí hotelu                   
Petanque


Petanque se stává stále populárnější hrou. Ve Francii můžete zapálené hráče potkat ve všech městech i na venkově, zejména na jih od Lyonu. Postupně si hod koulí našel své příznivce na veřejných prostranstvích všech evropských velkoměst. Pro svou nenáročnost je pétanque vhodný i pro starší ročníky a nesportovce.
Hrát můžete téměř kdekoliv, ideální je zhutněná písková cesta (mlat) nebo speciální hřiště pro pétanque (tzv. boulodrom), které je součástí našeho hotelu.

                 Paintball


Hledáte adrenalin, dobrodružství, napětí, ve kterém nezáleží jen na Vašich schopnostech a štěstí, ale i na týmové spolupráci, rychlém rozhodování a jednoduché komunikaci. Právě pro Vás jsme připravili adrenalinový sport s nepřeberným množstvím herních taktik.

Nejprve Vás seznámíme s bezpečnostními pravidly. Při krátké instruktáži se naučíte zacházet se zbraní. K dispozici máte několik herních scénářů, snadno upravitelných dle Vašich požadavků.
Během hry zajišťujeme kompletní servis. Hry mohou probíhat na našem hřišti, nebo na Vámi vybraném prostoru.

Vybavíme Vás vším, co pro paintball potřebujete, tzn. zbraň, ochrannou masku, oděv pro hru.

Hřiště pro paintball je součástí hotelu, jinak dle přání klienta.

                 Lukostřelba


Ponořte se s námi do dětských snů. Vydejte se po válečné stezce indiánů, nebo na dobyvatelské výpravy rytířů a vyzkoušejte si s námi lukostřelbu a střelbu z kuše. Luk je jednou z nejstarších zbraní lidské historie a první lovecká zbraň se složitějším mechanismem. Lukostřelba patřila ve středověku mezi základní vzdělání šlechticů, učila je psychické a fyzické cílevědomosti i soustředěnosti. Tělo a duše najdou v tomto sportovním odvětví velmi rychle souhru a vy ucítíte naplno adrenalinový pocit pravého lovce.
Hřiště pro lukostřelbu je součástí hotelu.


                 Nordic Walking


Nordic Walking (doslovně přeloženo severská chůze) je běžná chůze se speciálními hůlkami. O co je jednodušší název a metoda, o to účinnější je tato nová forma pohybu. Je možno jej provozovat celý rok, kdekoliv a ve všech věkových a výkonnostních skupinách, protože jeho sportovní úroveň lze velice lehce přizpůsobit vlastní sportovní úrovni. Rádi vás zasvětíme do tajů tohoto nenáročného, ale pro tělo velmi efektivního sportovního odvětví. Tepová frekvence se nachází v oblasti, ve které se dlouhé hodiny můžeme cítit dobře, a přesto je spotřeba energie velmi vysoká, stoupá až o 40 %. Výkon je vyžadován od 600 svalů, a to je zhruba 90% všech svalů v těle. Většina lidí neujde denně více než jeden kilometr, potom není divu, že má většina problémy s nadváhou, jejiž následkem jsou různá kloubová onemocnění. Lidé s nadváhou pak jen těžko nacházejí odhodlání k běhu. Nordic Walking ale mohou provozovat bez problémů. Pomocí holí jsou namáhány svaly celého těla a klouby dolních končetin jsou odlehčeny.

Mnoho turistických tratí v oblasti Matrei in Osttirol.

Více informací na www.osttirol.com, www.gg-resort.at/de/wanderparadies/panorama/


                 Horská kolaPřekrásné tratě jak pro cyklistiku tak horská kola. Nikde jinde nenajdete tak různorodou škálu terénu v tak malém prostoru jako v tomto regionu Alp.
Matrei - Zedlach - Strumerhof
Výškový rozdíl: 450 m
Délka trasy: 14,7 km
Doba trvání: 2 hodiny
Obtížnost: střední
Povrch: asfaltová cesta

Matrei-Glanz-Zunigalm
Výškový rozdíl: 848 m
Délka trasy: 18,1 km
Doba trvání: 2,5 hodiny
Obtížnost: střední
Povrch: asfaltová a štěrková cesta

Virgen - Tratte - WürfelehüttePoslech
Výškový rozdíl: 180 m
Délka trasy: 8,7 km
Doba trvání: 1 hodina a 10 minut
Obtížnost: střední
Povrch: asfaltová a štěrková cesta

Virgen - Mitteldorf - Strumerhof
Výškový rozdíl: 256 m
Délka trasy: 12,5 km
Doba trvání: 2 hodiny
Obtížnost: střední
Povrch: asfaltová a štěrková cesta

Všechny trasy si můžete stáhnout na odkazu zde

           
                 Rafting

Překrásné hodiny na divoké vodě řeky Isel.


Turistika, výlety na vrcholky